قوانين و مقــررات

قوانین عمومی

قوانین  تخصصی درخواست سفارش و انجام خدمات در منزل تِله درمان:

1-درخواست سفارش در سایت یا تماس تلفنی

2-کمتر از پانزده دقیقه همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تخصصی و کامل ثبت خواهد شد و جهت انجام خدمت با شما هماهنگ میگردد

3-کارشناس به محل شما اعزام میشود و خدمت انجام خواهد شد 

قوانین عمومی

 تمامی خدمات وب سایت خدمات درمانی تله درمان، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه هستند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آن‌لاین است.

مسلما رعایت قوانین در وب سایت خدمات درمانی تله درمان دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده هستند. بدیهی است، دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می‌شود نیز در همین صفحه اعمال و به‌روز خواهد گردید.

 

قوانین ارائه محصولات و خدمات

۱- تمامی خدمات عرضه شده دروب سایت خدمات درمانی تله درمان  دارای مجوز رسمی و تاییدیه‌های لازم از ای‌نماد و وزارت بهداشت و درمان پزشکی هستند.

۲- تمام خدمات عرضه شده در وب سایت خدمات درمانی تله درمان  معتبر هستند.وب سایت خدمات درمانی تله درمان تضمین می‌نماید هیچ گونه خدمات نامعتبری را عرضه نخواهد کرد.

۳- تمامی خدمات طبق نرخ مصوب وزارت  هستند که به صورت آن‌لاین توسط وب سایت خدمات درمانی تله درمان به‌روزرسانی می‌شود.

 

کاربران و حریم شخصی

۱- عضویت دروب سایت خدمات درمانی تله درمان رایگان است.

۲- وب سایت خدمات درمانی تله درمان موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می‌باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده‌های کاربران اعم از اطلاعات شخصی، سوابق خرید و پیغام‌های خصوصی کاربران نخواهد بود.

۳- حفظ و نگهداری از کلمه‌ی عبور بر عهده‌ی کاربر است و وب سایت خدمات درمانی تله درمان هیچ‌ گونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه‌ی عبور کاربر را برعهده‌ نمی‌گیرد.

۴- وب سایت خدمات درمانی تله درمان حق استفاده‌ی تجاری و یا تبلیغاتی از شماره‌ی تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع‌رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت خدمات درمانی تله درمان خواهد بود.

 

قوانین استفاده و بازنشر مطالبوب سایت خدمات درمانی تله درمان

استفاده از مطالب وب سایت خدمات درمانی تله درمان (اطلاعات محصول، مقالات، نظرات و غیره ...) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه‌ی مطلب (نه صفحه‌ی اصلی وب سایت خدمات درمانی تله درمان) امکان‌پذیر است. بدیهی هرگونه استفاده از مطالب وب‌سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب‌سایت را به همراه خواهد داشت.

 

نظرات کاربران و انتشار آن

۱- هیچ نظر، نقد و یا مطلبی از سوی کاربران دروب سایت خدمات درمانی تله درمان امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت.

۲- مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب‌سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۳- نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود.

۴- مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاه‌های شخصی کاربر بوده و وب سایت خدمات درمانی تله درمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت.

۵- کاربران موظف به درج نام و نام‌خانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات دروب سایت خدمات درمانی تله درمان هستند.

۶- مسلما وب سایت خدمات درمانی تله درمان حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و نقض قوانین وب‌سایت را برای خود محفوظ می‌داند.